Moje filozofie

Kdo jsem a proč se zabývám ezoterikou

Jmenuji se Petra Menšíková, jsem narozena v roce ohnivého Koně se Sluncem v Býku a Měsícem ve Štíru.Jsem milovníkem zvířat,nedělím zvířata na jedlá a nejedlá,takže jsem se masa s radostí vzdala:-),ano jsem vegetarián.

Moje přezdívka je Červánek. Proto jsem tak pojmenovala tento web, protože tím, že jsem ho vytvořila, stává se součástí mého života.
A taky proto, že když se objeví červánky na obloze, víte, že druhý den vyjde slunce. Život je neustálý vývoj a i já na sobě stále pracuji.

Nejsem členem žádného náboženství,ale to neznamená,že nemám žádnou víru.Věřím v Jsoucno,věřím v sebe a věřím,že přichází doba,kdy převezmeme zodpovědnost nejen za sebe,ale i za zvířata,přírodu a planetu.Konečně v sobě projevíme božství,které se v každém z nás ukrývá a čeká na to,až ho vědomě přijmeme a staneme se soucitnějšími a laskavějšími.A přijmeme naši sounáležitost s ostatními životními formami jak zde na planetě,tak i s našimi přáteli ať hmotnými nebo nehmotnými v Univerzu.

Chci využít veškeré dary, které mi byly dány. Vše, co vám zde nabízím, jsem načerpala z vlastní zkušenosti,dlouholetého studia a z darů, které mi byly propůjčeny. Ráda se o ně s vámi podělím.Zajímá mě vše co nejde zachytit našimi pěti smysly a co přesahuje náš fyzický svět.Od tarotu,přes práci s energiemi,intuicí,channelingem,zajímá mě téma života po smrti, transformace lidského vědomí,minerály, mimozemské aktivity např UFO atd.

Tyto stránky jsou pro všechny, kteří se chtějí stát vědomými tvůrci svých životů a poznat,že naší realitou svět nekončí.

Absolvovala jsem Reiky I,Reiky II,SMKM.