Moje filozofie

Kdo jsem a proč se zabývám ezoterikou

Jmenuji se Petra Menšíková, jsem narozena v roce 1966 v roce ohnivého koně.

Moje přezdívka je červánek. Proto jsem tak pojmenovala tento web, protože tím, že jsem ho vytvořila, stává se součástí mého života.
A taky proto, že když se objeví červánky na obloze, víte, že druhý den vyjde slunce. Život je neustálý vývoj a i já na sobě stále pracuji.

Nejsem členem žádného náboženství,ale to neznamená,že nemám žádnou víru.Věřím v Jsoucno,věřím v sebe a věřím,že přichází doba kdy přebereme zodpovědnost nejen za sebe,ale i za zvířata,přírodu a planetu.Konečně v sobě projevíme božství,které se v každém z nás ukrývá a čeká na to až ho vědomě přijmeme a staneme se soucitnějšími a laskavějšími.A přijmeme naši sounáležitost s ostatními životními formami jak zde na planetě tak i s našimi přáteli ať hmotnými nebo nehmotnými,všude kolem nás nebo ve vesmíru.

Tomuto koníčku se věnuji dvacet let při zaměstnání. Nyní se vzrůstajícím zájmem o mé služby jsem se rozhodla, že se budu této činnosti věnovat naplno, chci využít veškeré dary, které mi byly dány. Vše, co vám zde nabízím, jsem načerpala z vlastní zkušenosti a z darů, které ke mě přišly a já se o ně s vámi podělím.

Tyto stránky jsou tu pro všechny, kteří se chtějí stát vědomými tvůrci svých životů.