Ceník

NABÍZÍM vyrovnání systému čaker vašeho těla spolu s působením magnetismu rukou a křišťálu plus křišťálovou meditaci,cena 300Kč (doba trvání 1 až 1,5 h.)Něco jako dobití baterek:-),nastartuje vám to organismus a posílí jeho obranyschopnost.

NABÍZÍM výklad karet po telefonu,emailu nebo messengeru přes FB na jednu otázku za cenu 100Kč. Pokud se nemůžete v něčem rozhodnout,hledáte řešení nějakého problému,nebo byste rádi věděli jak dopadne určitá situace,abyste se potom v ní mohli lépe zorientovat,potom vám nabízím odpověď do 48 hodin. Také můžete nabídku využít jako osobní předpověď na následující měsíc. 

Hodina osobní konzultace

 

300 Kč

Konzultace po emailu

 (včetně výkladu karet)

300 Kč

Hodina konzultace po telefonu 

(včetně výkladu karet)


300 Kč

Všechny služby se dají vzájemně kombinovat,tedy i výklad s další službou.

Cena za hodinu je stejná,nesčítá se.Pokud máte zájem o delší konzultaci,například spojenou s meditací a výkladem ,je potřeba domluvit se předem.


300 Kč

Tuto dobu se vám budu plně věnovat.
Objednat se lze telefonicky nebo emailem.
Pokud váš hovor hned nepřijmu, kontaktujte mě prosím později.
Jsem vám k dispozici ve všední dny mezi 9"-19" hodinou.

Platbu za služby můžete provést přímo po konzultaci u mně, předem bankovním převodem, nebo na vaší poště vkladem na účet přes složenku typu A.
Platbu předem proveďte až po upřesnění termínu, kdy konzultace proběhne.

Upřesnění k výkladu a konzultacím přes e-mail. Zadáte si tři otázky na které chcete odpovědět.Čím přesnější otázka,tím přesnější bude odpověď. Dále potřebuji znát vaše jméno a datum narození.Pokud se ptáte na partnerství potřebuji i jméno a datum narození vašeho partnera.Po uhrazení částky se domluvíme,kdy vám e-mailem pošlu odpověď na vaše otázky.