Blog

Zde budu vkládat moje postřehy, úvahy a zážitky z mého vlastního života. Třeba vám budou na vaší cestě inspirací. Pokud máte zájem, můžete se k daným tématům sami vyjádřit.

Všechny obrázky prezentované na tomto webu včetně úvodního obrázku jsou krátké okamžiky věčnosti zachycené na fotografiích mého manžela.Dvojitým rozkliknutím si je můžete  zvětšit na celou obrazovku.

Návod, jak se zúčastnit diskuze pod články na blogu 

Pokud se chcete aktivně zúčastnit komentování jednotlivých příspěvků, zaregistrujte se prosím do diskuze Vaším emailem a heslem.

Návod, jak postupovat, je uveden ve videu. Přeji úspěšnou registraci.

Sny

24.02.2018

Co jsou sny a co nám chtějí sdělit.Mohou nás zavést do naší minulosti,budoucnosti, ale i jiných dimenzí a realit. V průběhu dne mozek registruje a zaznamenává do paměti všechny podněty a vjemy,které k němu přichází. Během spánku pak tyto podněty třídí a ukládá do našeho podvědomí.Sny také může ovlivnit například to,že třeba jdete spát hladoví a pak...

Lidská bytost

23.02.2018

Lidské fyzické tělo obklopují ještě další těla a to tělo, mentální,emocionální,éterické a duchovní(je jich víc,ale tyhle jsou základní). Éterické tělo prostupuje a obklopuje tělo fyzické,přináší mu vitální životní energii. Éterické tělo vlastní i zvířata,rostliny,stromy.Vibruje jemně namodralým světlem a přesně kopíruje tvar fyzického těla. Tvoří...

Našla jsem dva rozhovory s panem doktorem Janem Hnízdilem z roku 2015.Myslím si,že to co říká,je stále velice aktuální a určitě jsou to pro nás zajímavé informace.