Blog

Zde budu vkládat moje postřehy, úvahy a zážitky z mého vlastního života. Třeba vám budou na vaší cestě inspirací. Pokud máte zájem, můžete se k daným tématům sami vyjádřit.

Všechny obrázky prezentované na tomto webu včetně úvodního obrázku jsou krátké okamžiky věčnosti zachycené na fotografiích mého manžela.Dvojitým rozkliknutím si je můžete  zvětšit na celou obrazovku.

Návod, jak se zúčastnit diskuze pod články na blogu 

Pokud se chcete aktivně zúčastnit komentování jednotlivých příspěvků, zaregistrujte se prosím do diskuze Vaším emailem a heslem.

Návod, jak postupovat, je uveden ve videu. Přeji úspěšnou registraci.

Díváte se na svět z podivného úhlu vaší víry,znalostí a zkušeností.Svět je v podstatě odrazem vaší mysli.Teprve potom, co se vaše mysl rozjasní,rozpoznáte pravou skutečnost,přesně takovou jaká je.Co asi uvidíte až vám spadnou slupky z očí? Všichni jsme vlastně zajatci jakýchsi jeskyní našich matných a zkreslených představ a nevnímáme svět jako...

Výňatek z knihy léčitele Bedřicha Kočího,čte Igor Chaun.O optimismu a pesimismu už jsem psala,ale tady je to mnohem lépe řečeno.

Má mnohem léčivější účinky než klasický česnek,který používáme běžně v kuchyni.Teď je ta správná doba sběru, protože jakmile vykvete,ztrácí svoji sílu.Prosím podívejte se na video jak se správně česnek sbírá,netrhejte celou rostlinu v trsech,ale jenom pár lístků z celé rostliny. Medvědí česnek má výborné léčivé účinky na vysoký tlak,léčí bolesti a...