Blog

Zde budu vkládat moje postřehy, úvahy a zážitky z mého vlastního života nebo to,co mi přijde důležité nebo aktuální. Třeba vám moje příspěvky budou na vaší životní cestě inspirací. 

Všechny obrázky prezentované na tomto webu včetně úvodního obrázku jsou krátké okamžiky věčnosti zachycené na fotografiích mého manžela.

Nabízím výklad karet po telefonu,emailu nebo messengeru přes FB na jednu otázku za cenu 100Kč. Pokud se nemůžete v něčem rozhodnout,hledáte řešení nějakého problému,nebo byste rádi věděli jak dopadne určitá situace,abyste se potom v ní mohli lépe zorientovat,potom vám nabízím odpověď do 48 hodin. Také můžete nabídku využít jako osobní předpověď na následující měsíc.  

                     Pro přístup na můj facebook klikněte na červený rámeček.  Dostanete se tam ale pouze v tom případě, jste-li přihlášeni sami na FB.

Včera jsme si udělali výlet do bývalého lomu Seč kde se těžil kaolín.Můžu říct,že opravdu stojí za návštěvu,je opravdu nádherně barevný a má své kouzlo.Voda má barvu jako smetana do kávy :-) i když na fotce je do zelena.

Většinou si recepty předělávám, jak mi to pasuje a tento není výjimkou.Nebaví mě dlouhé zpracovávání,snažím se recepty upravit tak ,aby nezabraly moc času,ale neubralo to pokrmům na kvalitě nebo chuti.

Podívejte se na video a závěr si udělejte sami.Já na život po životě věřím a tak nějak vnitřně souzním s názorem,že tady jsme ve škole,kde se naše duše učí a až přijde čas vrátíme se "domů".Pod tím si představuju,život bez těla,s těmi, s kterými si máme co říct a s kterými nás spojuje společná karma.Už mockrát se mi stalo,že mi...

Náhled energií ,které budou působit během týdne je opravdu jen všeobecný,vezměte si z něj jen to,co s vámi bude rezonovat.Pokud máte zájem o osobní výklad,můžete mě kontaktovat přes email,messenger a nebo přes mé telefonní číslo,které najdete pod kontaktem.

Komunikace je vyjádření svých pocitů,přání,požadavků,sdělení,emocí druhé osobě.Komunikace může mít mnoho podob,od poučování,po objektivní vyjádření vašeho úhlu pohledu.Komunikace může být přímá,hodnotná,vstřícná nebo naopak zraňující,manipulativní atd...Rozlišujeme zhruba čtyři hlavní způsoby chování při běžné komunikaci mezi lidmi.

Země.

16.05.2019

Mnoho lidí si už naštěstí nemyslí,že Země je mrtvá hmota a že je tady proto,aby nám vydala své bohatství po dobrém nebo po zlém.Myslíme si,že si můžeme vzít všechna její bohatství na její úkor,ale tak to není.Je to živá bytost,cítící a laskavá.Kdyby nebyla laskavá,dávno by se nás už zbavila.Nemůžeme donekonečna drancovat její zdroje a už vůbec si...

My lidé pořád někam spěcháme,jako bychom chtěli být jeden krok napřed před životem a jindy se zase nejsme schopní rozhodnout,cítíme se jakoby lapeni v čase.A to nám potom může do života přinést spoustu problémů.Nechtějte věci a život uspěchat ,protože pokud uděláte něco v nesprávném čase,ponesete si následky dlouhý čas a mnohdy i celý život.Je...