Blog

Zde budu vkládat moje postřehy, úvahy a zážitky z mého vlastního života. Třeba vám budou na vaší cestě inspirací. Pokud máte zájem, můžete se k daným tématům sami vyjádřit.

Všechny obrázky prezentované na tomto webu včetně úvodního obrázku jsou krátké okamžiky věčnosti zachycené na fotografiích mého manžela.Dvojitým rozkliknutím si je můžete  zvětšit na celou obrazovku.

Návod, jak se zúčastnit diskuze pod články na blogu 

Pokud se chcete aktivně zúčastnit komentování jednotlivých příspěvků, zaregistrujte se prosím do diskuze Vaším emailem a heslem.

Návod, jak postupovat, je uveden ve videu. Přeji úspěšnou registraci.

Každý člověk si občas něco přeje,bez přání a naděje na jeho splnění by byl náš život někdy nesnesitelný.Někdy si říkáme "Kéž bych...",pokud to berete takhle,tak se vám přání nikdy nesplní,protože zůstane navždycky jenom snem. Pokud chcete aby se vám vaše přání splnilo,potom pro to budete muset něco udělat. Důležité je vědět přesně co chcete a vědět...

Recept

19.06.2018

Zapečené palačinky s mangoldem

Inspirace je životní energií,která ti napovídá,jak a čemu má tvá radost dát vzniknout.Inspirace je pocit propojenosti s božským hlasem ve svém nitru,jenž tě vede.Často si přeješ projevovat a prociťovat více radosti.Dopomáhá ti k tomu síla inspirace a tvořivosti.Vždy,když tvoříš s radostí,prožíváš vše lépe a intenzivněji.Tvá láska k životu je též...